Search

Low budget? Low code. Vlastní zákaznický portál nemusí stát majlant.

Cenově dostupný zákaznický portál s CRM, automatizovanou e-mailovou komunikací a aplikací pro klienty v češtině – to bylo zadání, které jsme dostali od Jitky Hrdličkové.

Jitka založila projekt Změň svůj svět, v rámci kterého pomáhá lidem s životosprávou. Hledá s klienty tu nejlepší cestu, jak žít zdravěji, dosáhnout vysněné váhy nebo fyzické kondice za pomoci jídelníčků a fit plánů na míru.

Jitka Hrdlickova
„Když mě Jitka poprvé kontaktovala, měla skvěle rozjeté podnikání, velké množství klientů a pravidelný přísun poptávek. Nebylo tedy žádným překvapením, když mě požádala o systém, který by jí ušetřil práci a čas ohledně správy zákaznického portálu. Její hlavní požadavek byl, aby byl cenově dostupný. LcNc je obecně cenově dostupné řešení a my vždy hledáme to nejvýhodnější řešení na míru.“

Digitální strategie – jde to i levně

Jako první jsme si domluvili schůzku zdarma. Během 30 minut zvládáme projít vše ohledně stavu Jitky byznysu. Odpovídáme si důležité otázky: Jak dnes Jitka funguje? S kým spolupracuje? Jaká jsou její očekávání, budget, cíle atd.? Jakmile jsme měli v těchto otázkách jasno, čekal nás společný workshop. V rámci tohoto workshopu jsem zpracoval low-budget digitální strategii a pustil se do práce.

„Adam je skvělý profesionál, který mi velmi ochotně pomohl s CRM systémem. Jeho komunikativní přístup a trpělivost byly pro mě klíčové při řešení mého zadání.
To, jak Adam přistupuje k práci s nadšením a péčí, jako by to bylo jeho vlastní podnikání, přináší skvělé a inovativní nápady. Jeho odbornost a schopnost se vcítit do našich potřeb mě opravdu nadchly a velmi si ho vážím.“

Nejlepší zákaznický portál v poměru cena/výkon

Jitka stanovila jasný cíl: vytvořit portál pro zákazníky, který by jí umožňoval se svými klienty komunikovat a spolupracovat s vyšší mírou automatizace, ale i důvěrnosti. Po našem rozhovoru a zmapování situace bylo zřejmé, že klasické krabicové systémy nám tento požadavek neumožní splnit. Podařilo by se nám to pouze za cenu vysokých nákladů. A protože je Jitka na začátku podnikání, kdy nemá peněz nazbyt, snažili jsme se najít to nejlepší řešení v poměru cena/výkon.

Vzhledem k povaze zadání a požadavkům, kde se kladl velký důraz na cenu, padl výběr na Tabidoo. V této platformě neplatíte za uživatele. Navíc v té době zavedli v Tabidoo funkci free HTML, která se nabízela jako nejvhodnější řešení pro zákaznický portál.

„Potom, co mi Jitka nasdílela tabulky, které dnes má, a díky mapování procesů jsem v řádu několika dní vytvořil CRMko. Seznámil jsem Jitku také s fungováním celé aplikace. Měla tak hned jasnější představu o tom, jak v nástroji bude pracovat ona i její kolegové. Následně už jsme jenom drobně ladili struktury a rozsah informací.“
Adam Barta
„Adam je skvělým příkladem spolehlivého a kompetentního profesionála, který dokáže přinést nový pohled a myšlenky do projektu. Jeho angažovanost a ochota pomoci jsou opravdu obdivuhodné a já ho ráda doporučuji všem, kteří hledají kvalitního partnera pro své projekty.“
Jitka Hrdlickova

Když vám řešení šetří čas i peníze

Aktuálně s Jitkou dále spolupracujeme a vytváříme zaměstnanecký portál. Ten je postavený na podvozku celé aplikace, kterou jsme tvořili v první části spolupráce. Časem se systém rozroste také o automatizovaný e-mailing a třeba časem i posílání SMS zpráv. Proto nyní pracujeme na integraci Ecomailu, který Jitce umožní posílat newslettery pro své klienty.

K dnešnímu dni jsme si vybudovali vzájemnou důvěru. Díky tomu cena již není hlavním ukazatelem. Jitka totiž ušetří spoustu času (a tedy i peněz) využíváním našeho řešení.

Teď, když jsme dostali všechna data na jedno místo a vytvořili jsme přehledný CRM systém, se můžeme pustit do vytváření automatizací a dalších vychytávek, které budou Jitce šetřit čím dál víc času a pomáhat s komunikací s klienty.

Těšíme se na další spolupráci!

Chcete mít také zákaznický portál pro vaše klienty?

Pokud vám příběh naší úspěšné spolupráce s Jitkou, při níž jsme vytvořili na míru CRM aplikaci a zákaznický portál pro její klientelu, otevřel oči k možnostem, jak vylepšit vaše podnikání pomocí digitalizace, jsme tady právě pro vás. Specializujeme se na přizpůsobení moderních technologií vašim unikátním potřebám, čímž optimalizujeme vaše procesy a usnadňujeme každodenní práci. Věříme, že společně můžeme najít cestu k efektivnější a digitalizované budoucnosti vaší firmy. Začněme prvním krokem společně – rezervujte si s námi konzultaci a my se o vše další postaráme.
Jitka Hrdličková se specializuje na tvorbu osobních jídelníčků a fitness plánů, díky kterým její klienti objevují optimální cestu k zdravějšímu životnímu stylu, dosahují své ideální váhy a zlepšují fyzickou kondici. S individuálním přístupem a odbornými radami Jitka představuje spolehlivého průvodce na cestě k lepšímu zdraví a pohodě.

Chcete dosáhnout stejných výsledků i vy? Využijte konzultace zdarma!

Mé výsledky

Další případové studie

Lucie Zitterbartova
Marketing

Lucky Citron – Jak jsme pomohli fakturovat rychleji (a vylepšili své služby)

Jitka Hrdlickova
Služby

Low budget? Low code. Vlastní zákaznický portál nemusí stát majlant.

Finance

Ondřej Koběrský – Automatizace jako investice, jak se dostat od Excelu až ke klidnějšímu spánku

Neziskovka

Diakonie – Příběh digitální transformace

youtube kanál

Točím pro vás i na YouTube