Search

Automatizace

Automatizujte nudné a rutinní činnosti. Věnujte svůj čas raději do růstu vašeho byznysu. Návratnost vaší investice je v řádu týdnů.

Začněte správně

Automatizace je klíč k vašemu úspěchu!

V dnešním rychle se měnícím podnikatelském světě je klíčem k úspěchu schopnost efektivně využívat moderní technologie. Automatizace nabízí možnost nejen šetřit čas a zvyšovat efektivitu, ale také se zbavit rutinních a monotónních činností, které mohou vést k lidským chybám. 

Tím vytváří prostor pro zaměstnance, aby se mohli soustředit na kreativní a strategické úkoly.

Průměrná návratnost investice je do několika týdnů.

Automatizuji procesy v mnoha aplikacích

+ stovky dalších

kroky spolupráce

Efektivní proces integrace automatizace do vaší firmy

Analýza a plánování
Na začátku spolupráce provedeme důkladnou analýzu vašich současných procesů a potřeb v oblasti automatizace. Společně určíme, které činnosti lze automatizovat tak, aby se zbavily rutinních povinností a snížilo se riziko lidských chyb. Na základě této analýzy vytvoříme plán, který určí postup, časový rámec a zdroje potřebné k úspěšné implementaci automatizačního řešení.
1
Návrhnu řešení
Na základě analýzy provedu výběr vhodných automatizačních řešení, která budou odpovídat vašim potřebám. Společně vybereme nejlepší možnosti pro automatizaci, které povedou k výraznému zlepšení efektivity. Během tohoto kroku budu průběžně konzultovat s vámi, abychom měli zpětnou vazbu a mohli řešení přizpůsobit vašim požadavkům.
2
Implementace a spuštění
Jako dodavatel automatizačních řešení se postarám o hladkou integraci vybraných nástrojů a procesů. Zajistím, aby bylo dosaženo co nejvyšší úrovně automatizace a aby se vaše firma zbavila rutinních úkolů, které mohou být náchylné k chybám. Po dokončení integrace budeme společně zajišťovat, že nové automatizační řešení funguje bezchybně.
3
Podpora a rozvoj
Má osobní záruka spočívá v dlouhodobém partnerství. Nejde jen o zavedení automatizace, ale také o kontinuální podporu. Můžete mě kdykoli kontaktovat pro radu, pomoc nebo další rozvoj vašeho automatizovaného prostředí. Mým cílem je být vaším spolehlivým partnerem na cestě k maximální efektivitě a úspěchu vaší firmy.
4

Vždy po ruce

Dlouhodobá podpora vašich potřeb a cílů

Z mé strany není automatizace jen o implementaci řešení, ale také o dlouhodobé spolupráci. Věřím v budování trvalých vztahů, proto pro mě má kontakt s vámi mimořádný význam. Až dosáhneme fáze, kdy je nový systém spuštěn do ostrého provozu, moje role nekončí.

Pokud budete potřebovat pomoc, radu nebo budete chtít zdolat další krok ve vaší digitální strategii, jsem zde pro vás. Nemusíte volat do neosobní softwarové firmy, ale můžete se obrátit na mě – na známou tvář, která rozumí vašim potřebám.

Naše spolupráce pokračuje i po nasazení vhodných nástrojů, abychom zajišťovali bezproblémový provoz, řešili případné problémy a diskutovali o dalším rozvoji vašeho digitálního prostředí.

Znalost vaší firmy

Rozumím vaší firmě, potřebám, cílům i požadavkům. Kdykoliv se na mě můžete obrátit, rád poradím a co nejrychleji začnu řešit potřebné úkoly a problémy.

Strategická digitalizace

Postarám se o plnění stanovené strategie digitalizace, její úpravy v čase, i exekutivu jednotlivých úkolů. Začneme tím nejdůležitějším procesem a postupně budeme pokračovat.

Jedinečné informace na dosah

Jak šetřit čas a optimalizovat procesy díky automatizaci? Rád vám povím, jak na to!

Klienti často podceňují rozsah možné automatizace, zatímco samotné nastavení systému a jeho výhody jsou jednoduché. Jakým způsobem takový systém správně nastavit a k němu přistoupit? Rád vám odpovím na tyto otázky a více během naší bezplatné úvodní konzultace. Stačí si vybrat vhodný termín. Těším se na naše setkání.

Další služby

Pomohu vám také v oblasti

marketing-automation (3)

Digitální strategie

Zjistěte jak na digitální strategii co zvýší efektivitu vaší firmy, obchodní výkonnost, produktivitu zaměstnanců i úrověň komunikace.
digital-identity (1)

Digitalizace

Adaptujte svůj business a využijte moderní technologie a nástroje jako efektivního pomocníka na cestě k růstu vaší společnosti.
html

Vývoj na míru pomocí Low-code / No-code

Získejte aplikaci na míru vašim firemním potřebám. Díky Low-code / No-code nástrojů to dokážeme za zlomek běžných nákladů.
integrating

Výběr vhodné aplikace či softwaru

Pomohu vám vybrat tu správnou aplikaci či softwarové řešení, přesně podle potřeb vaší firmy a vašich zaměstnanců.
innovation

Optimalizace firemních procesů

Stagnace růstu malých či středních firem mnohdy tkví ve špatných procesech, jejich optimalizace ale dokáže problémy rychle otočit.