Search

Začněte správně a digitálně podnikat

Získejte informace pro optimální start vašeho digitálního podnikání. Budete mít dokonalý přehled o výhodách a nevýhodách jednotlivých možností.

O webináři

60 minut

Tento webinář již proběhl, ale mám pro vás krátké video, které s tím souvisí: KLIKNĚTE ZDE NA ODKAZ

Během tohoto webináře se zaměříme na optimální začátek digitálního podnikání. Prozkoumáme výhody a nevýhody dostupných možností, získáte přehled o nárocích digitální transformace a způsobech, jak ji efektivně implementovat do vašeho podnikání. Rozhodnete se, kdy je ideální okamžik zahájit digitální strategii pro nový podnik a jak vhodně vybrat nástroje, které vám zajistí udržitelný růst a konkurenceschopnost v budoucnosti.

Registrujte se ZDARMA

Jedinečné webináře

Digitalizujte správně

Webináře pořádám abych vám poskytl pravidelnou dávku hodnotných informací. Webináře se vedou v informačním, avšak také přátelském duchu. Vždy je prostor pro vaše dotazy, na které se pokusím vždy co nejlépe odpovdět.

Těším se na vás, Adam!

Ing. Adam Bárta
Architekt softwarových řešení

další webináře

Webináře na další témata digitalizace

Začněte správně a digitálně podnikat
Získejte informace pro optimální start vašeho digitálního podnikání. Budete mít dokonalý přehled o výhodách a nevýhodách jednotlivých možností.
Zbavte se rutinních a opakujících se činností pomocí automatizace 
Automatizace není jen technologický nástroj, je to cesta k optimalizaci vašich procesů, úspoře času a zdrojů. Každý krok, kterým své podnikání posunete blíže k digitálním řešením, vám otevírá dveře k novým možnostem a zvyšuje šance na úspěch.
Vyberte si správný informační systém pro vaš firmu
Dnes prozkoumáme, jak přinést do vašeho byznysu produktivitu a efektivitu. Pojďme objevit možnosti výběru nového informačního systému a zastavit se, abychom se zamysleli nad budoucností. Jak vaše firma roste, papír a Excel už nedostačuje, a rychlejší růst je na obzoru? Připravte se na nejnovější trendy v řízení byznysu!