Search

Digitalizace

Adaptujte moderní technologie a nástroje do svého byznysu, jako efektivního pomocníka na cestě k růstu vaší společnosti.

Začněte správně

Digitalizace je vás klíčový partner

Dnešní byznysový svět je ryze digitální a schopnost adaptovat se na nové technologie je klíčem k úspěchu. Pokud toužíte po tom, aby váš podnik kraloval nejen dnes, ale i v budoucnu, je nejvyší čas začít uvažovat o digitalizaci. Pokud máte již zpracovanou digitální strategii a víte, kam směřujete, můžeme se rovnou pustit do práce.

Digitalizace pro váš byznys: Transformace, která přináší hmatatelné výsledky do 3 měsíců!

kroky spolupráce

Efektivní proces digitalizace vaší firmy

Analýza a plán
Na začátku naší spolupráce se podívám na vaší digitální strategii, kde jasně pochopím vaše procesy a potřeby v oblasti digitalizace. Společně projdeme vaše cíle, očekávání a požadavky, abychom získali jasný obraz toho, jak můžeme nejlépe přizpůsobit digitalizační řešení vašim potřebám. Na základě této analýzy vytvořím plán, který určí postup, časový rámec a zdroje potřebné k úspěšné implementaci.
1
Návrhnu řešení
Díky předchozí analýze mám jasný směr. Provedu výběr možných řešení, která vám představím. Společně vybereme ta nejvhodnější a v praxi je vyzkoušíme. Budu je průběžně konzultovat s vámi, abychom získali zpětnou vazbu a zajistili, že můj návrh odpovídá vašim očekáváním. Tím získáme cennou zpětnou vazbu pro další kroky. Vaše aktivní zapojení zajišťuje, že výsledné řešení bude plně odpovídat vašim potřebám.
2
Výběr vhodných nástrojů
Díky mým zkušenostem jako zákazníka i dodavatele, vám mohu nabídnout vedení poptávkového řízení. Sestavím pro vás konkrétní zadání pro poptávku, které povede k jasnému a srozumitelnému porovnání cenových nabídek od různých dodavatelů. Tím se eliminuje riziko nepředvídatelných nákladů a vy si můžete být jisti konečnou cenou projektu. Naše spolupráce v tomto kroku zajišťuje transparentnost a kontrolu nad finančními aspekty celého procesu.
3
Nasazení do vaší firmy
Nemusíte se bát složitostí spojenými s nasazením vybraného řešení. Zajistím hladkou integraci a nastavení, které budou přesně odpovídat vašim potřebám. Ve spolupráci se mnou můžete být jisti, že všechny technické aspekty budou pečlivě zvládnuty.

Po dokončení integrace se přistoupí k důkladnému testování nového řešení. Ve spolupráci s vámi se ujistím, že vše funguje, jak má. Pokud se objeví nějaké nedostatky nebo oblasti, které lze vylepšit, provedeme nezbytné úpravy a optimalizace. Naším cílem je zajistit, aby nový systém pracoval bezchybně a dosáhl stanovených cílů.

Až budete s výsledkem spokojeni, udělíme zelenou a nové řešení spustíme do ostrého provozu. Tímto krokem přecházíme od testovací fáze k reálnému využívání digitalizačního řešení ve vaší organizaci.
4
Podpora a dlouhodobá spolupráce
Naše spolupráce pokračuje i po nasazení vhodných nástrojů, abychom zajišťovali bezproblémový provoz, řešili případné problémy a diskutovali o dalším rozvoji vašeho digitálního prostředí.
5

Vždy po ruce

Dlouhodobá podpora vašich potřeb a cílů

Z mé strany není digitalizace jen o implementaci řešení, ale také o dlouhodobé spolupráci. Věřím v budování trvalých vztahů, proto pro mě má kontakt s vámi mimořádný význam. Až dosáhneme fáze, kdy je nový systém spuštěn do ostrého provozu, moje role nekončí.

Pokud budete potřebovat pomoc, radu nebo budete chtít zdolat další krok ve vaší digitální strategii, jsem zde pro vás. Nemusíte volat do neosobní softwarové firmy, ale můžete se obrátit na mě – na známou tvář, která rozumí vašim potřebám.

Naše spolupráce pokračuje i po nasazení vhodných nástrojů, abychom zajišťovali bezproblémový provoz, řešili případné problémy a diskutovali o dalším rozvoji vašeho digitálního prostředí.

Znalost vaší firmy

Rozumím vaší firmě, potřebám, cílům i požadavkům. Kdykoliv se na mě můžete obrátit, rád poradím a co nejrychleji začnu řešit potřebné úkoly a problémy.

Strategická digitalizace

Postarám se o plnění stanovené strategie digitalizace, její úpravy v čase, i exekutivu jednotlivých úkolů. Začneme tím nejdůležitějším procesem a postupně budeme pokračovat.

Jedinečné informace na dosah

Začněte s digitalizací správně a neztrácejte čas ani peníze, povím vám jak na to!

Řeknu vám o strategickém pohledu na digitalizaci ve vaší malé či střední firmě, co můžete od ní očekávat a jak ji úspěšně začlenit do stávajícího firemního prostředí. Těším se na naše setkání.

Další služby

Pomohu vám také v oblasti

marketing-automation (3)

Digitální strategie

Zjistěte jak na digitální strategii co zvýší efektivitu vaší firmy, obchodní výkonnost, produktivitu zaměstnanců i úrověň komunikace.
artificial-intelligence

Automatizace

Automatizace procesů šetří čas a finanční prostředky, návratnost investice do pár měsíců. Nahraďte operativu automatickými procesy.
html

Vývoj na míru pomocí Low-code / No-code

Získejte aplikaci na míru vašim firemním potřebám. Díky Low-code / No-code nástrojů to dokážeme za zlomek běžných nákladů.
integrating

Výběr vhodné aplikace či softwaru

Pomohu vám vybrat tu správnou aplikaci či softwarové řešení, přesně podle potřeb vaší firmy a vašich zaměstnanců.
innovation

Optimalizace firemních procesů

Stagnace růstu malých či středních firem mnohdy tkví ve špatných procesech, jejich optimalizace ale dokáže problémy rychle otočit.