Search

Reference

Chci, aby za mě mluvili výsledky, proto budu rád když se podíváte na reference a případové studie mých klientů.

testimonial

Reference

Za mé výsledky mluví spokojení klienti, podívejte se jak se jim se mnou spolupracovalo.
analytics

Případové studie

Zjistěte, jakých výsledků se nám podařilo dosáhnout díky digitalizaci. Můžete jich dosáhnout i vy.

„Na Adama Bártu jsme dostali doporučení v rámci procesu digitalizace naší firmy, která vyrábí a prodává designový nábytek.

Chyběl nám ERP systém, ve kterém by bylo možné tvořit specifické úpravy na míru a který by mohl růst s tím, jak rosteme i my a naše potřeby. Přirozeně nás proto lákalo jít cestou no-code/low-code platformy. Věděli jsme o Tabidoo, které se nám zdálo jako dobrá cesta, i že tuto aplikaci Adam velmi dobře zná.

Současně nás zaujaly i jeho bohaté zkušenosti s dalšími řešeními napříč potřebami firmy, a proto jsme s Adamem nejdříve absolvovali úvodní konzultaci, abychom si ověřili, zda jdeme dobrým směrem a jak celý proces strategicky uchopit.

Čas strávený s Adamem předčil má očekávání – rád bych zmínil jeho velmi rychlou a spolehlivou komunikaci a konstruktivní nápady. Svou expertízu nám prokázal jasným a srozumitelným návrhem řešení, které naplňovalo naše potřeby a mělo výborný poměr cost-benefit.“

Vojtěch Fiala

Project master, Master&Master

Tomáš Vostřák

Ekonom, Diakonie - Betlém

Případová studie

„S panem Bártou a jeho týmem spolupracuji na zavedení CRM systému.

Již od první schůzky lze vidět profesionalita, přehled a zkušenosti v oblasti digitalizace a automatizace. Po úvodní konzultaci zjistíte, kolik věcí lze dělat jinak, lépe a rychleji.

Ať už s panem Bártou navážete dlouhodobou spolupráci nebo jenom jednorázovou konzultaci, vždy se to vyplatí a posune vaše podnikání.“

Antonín Bouchal

Majitel, PROFI FORMÁTOVÁNÍ

„Adam je skvělý profesionál, který mi velmi ochotně pomohl s CRM systémem. Jeho komunikativní přístup a trpělivost byly pro mě klíčové při řešení mého zadání.

Jeho schopnost přistoupit k práci s nadšením a péčí, jako by to bylo jeho vlastní podnikání, přináší skvělé a inovativní nápady. Jeho odbornost a schopnost se vcítit do našich potřeb mě opravdu nadchly a velmi si ho vážím.

Adam je skvělým příkladem spolehlivého a kompetentního profesionála, který dokáže přinést nový pohled a myšlenky do projektu. Jeho angažovanost a ochota pomoci jsou opravdu obdivuhodné a já ho ráda doporučuji všem, kteří hledají kvalitního partnera pro své projekty.“

Jitka Hrdličková

Majitelka, Změň svůj Svět

Případová studie

„Spolupráce s Adamem a jeho kolegy vřele doporučuji.

Dostanete kvalitní práci na poli digitalizace procesů, automatizace a integrace systémů. Jako bonus získáte parťáky s nehraným zájem, kteří o vás budou opravdu pečovat.

Nám pomohli s propojením Caflou a Wixu a brzy se vrhneme na další odlehčení klikaček, které můj tým nyní musí dělat ručně.“

Lucie Zitterbartová

Jednatelka Lucky Citron, spol. s r.o.

Případová studie

„S Adamem jsem měl tu možnost spolupracovat na 2 projektech v prostředí e-commerce. Jeho úkolem bylo nastavení růstu zákaznické spokojenosti včetně nastavení systému a procesů. Co jsem na Adamovi vedle jeho profesních zkušeností ocenil, byla jeho teamovost a zájem věci do podrobna vysvětlit při předávání projektu. Věříme, že jakmile posuneme Destilerku.cz o kousek dál, tak opět využiji Adamovu profesionalitu v oboru.“

Pavel Švarc - Destilerka.cz

Pavel Švarc

Zakladatel Destilerka.cz

„S Adamem jsme společně vytvořili řešení na (platformě Tabidoo), které pokrývá naše  specifické potřeby v oblasti metodologie a cenotvorby pro privátní lékařské praxe.

Na spolupráci oceňuji především to, že na druhé straně obchodního vztahu nevidíte „firmu“, ale konkrétní lidi (Adama a Štefana) s lidským přístupem.

Přestože v průběhu vývoje docházelo občas z naší strany ke změnám (a rozšiřování) zadání, vývojáři vždy trpělivě implementovali naše požadavky. A přestože i platforma Tabidoo má své limity, nakonec jsme vždy dokázali najít smysluplné řešení.

Do budoucna plánujeme nové funkcionality – i naše spolupráce tudíž bude pokračovat.

Ing. Tomáš Košumberský

Majitel, ZDRAVOTNICKÝ VZDĚLÁVACÍ INSTITUT

„Spolupráce s Adamem na našem firemním CRM probíhala dle mých představ, Adam je přesný a snaží se vyvinout řešení přímo na míru.Komunikace probíhala dle představ a Adam si na řešení našeho problému našel čas i během víkendu, což velmi oceňuji.

Také se mi líbí, že Adam vytvořil výukové video k ovládání našeho CRMka, které mi pomáhá si připomenout  jeho funkce i zpětně. Navíc se Adam nabídl, že i nadále bude případně při ruce, kdyby došlo k nějakým následným problémům. Obecně spolupráci hodnotím velice kladně a mohu Adama a jeho práci doporučit.

Ondřej Koběrský

Koběrský Capital s.r.o.

Případová studie

„V naší firmě nás dlouhodobě trápilo projektové řízení našich zakázek. Adam nám pomohl definovat požadavky na budoucí systém a zároveň celkové směřování z hlediska digitalizace a automatizace provozu firmy.

Nejvíce oceňuji jeho spolupráci a aktivní přístup, kdy naslouchal našim specifickým potřebám a vybral vhodná řešení. Příprava demo-aplikací nám hodně pomohla v získání představy o každodenní prací v daných řešeních. Nasazení řešení do firmy následně proběhlo jednoduše a rychle.“

Václav Khin

COO, Peartec s.r.o.

„Spolupráce s Adamem byla velice rychlá a příjemná. Adam nám pomohl najít ideální řešení pro potřeby našeho každodenního chodu kanceláře. Stačilo mu sdělit naší představu a řešení měl obratem na stole.

Při rozhodování nám hodně pomohly jeho zkušenosti s používáním softwarů včetně přípravy demo aplikace, kde jsem teprve získal konkrétní představu o budoucím používání.“

Radan Tesař

JUDr. ING. Radan Tesař

Advokát / Insolvenční správce / Soudní znalec

youtube kanál

Točím pro vás i na YouTube